Перемога у Галузевому конкурсі з професії "Провідник пасажирського вагона"

17-18 квітня 2019 року на базі Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту відбувся перший Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю України з професії «Провідник пасажирського вагона».

У конкурсі взяли участь учні 8 закладів освіти, які активно впроваджують елементи дуальної форми навчання в освітній процес при підготовці кваліфікованих робітників залізничного профілю.

Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту представляла учениця групи 19 ЧПК Мар’яна Калинич.

Конкурс фахової майстерності проходив у 2 етапи:

- теоретичний тур передбачав виконання учасниками тестових завдань на персональному комп’ютері;

- практичний тур полягав у заповненні бланку ЛУ-72/ЗУ та перевірці практичних навичок, що відповідають вимогам рівня кваліфікації «Провідник пасажирського вагона», а саме приймання вагону.

Практична частина конкурсу проходила на базі пасажирського вагонного депо Запоріжжя.

У не легкій, але справедливій боротьбі учениця Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту здобула перемогу Галузевому конкурсі. Всі учасники були нагороджені цінними подарунками від АТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця», Запорізького ПЛЗТ та сертифікатами на подальше працевлаштування. Крім того учасники та супроводжуючі особи мали можливість побувати відвідати екскурсії на о. Хортицю та на Запорізьку дитячу залізницю і отримати окрім професійних навиків ще й приємні емоції та спогади.

Щиро вітаємо Мар’яну та увесь педагогічний колектив ліцею з гідним результатом! А також дякуємо педагогам, які приклали немало зусиль для підготовки до Галузевого конкурсу!

/Files/images/на сайт 3.jpg/Files/images/на сайт 6.jpg /Files/images/на сайт 5.jpg/Files/images/на сайт 7.jpg /Files/images/на сайт 4.jpg/Files/images/на сайт 8.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1366

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.