Відкритий урок з предмету "Будова та ремонт тепловоза"

21 березня 2018 р. у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту викладач Олександр Степанович Гакман провів відкритий урок з предмета «Будова та ремонт тепловоза» на тему «Основні частини тепловоза ЧМЕ 3» в навчальній групі 69 ПМ ІІІ курсу, які здобувають професію «Слюсар з ремонту рухомого складу; помічник машиніста тепловоза». За типом урок був узагальненням та систематизацією вивченого раніше матеріалу.

Викладачем на уроці були використані інтерактивні форми та методи навчання, представлення натуральних зразків. Заняття організоване у вигляді командної роботи – група була об’єднана у 4 команди, в якій було обрано капітана.

Урок проведено в три етапи:

- актуалізація і корекція опорних знань – відповіді на запитання давали команди, капітан якої швидше підняв руку;

- кейс із завданнями – кожна команда отримала папку із завданнями в якій знаходиться кросворд, питання до якого зашифровані на картках QR-кодами та ребусами.

- командне завдання біля мультимедійного плаката – кожна команда отримує завдання з будови певної частини тепловоза ЧМЕ 3 які зашифровані QR-кодами на картках. Відповіді на запитання кожен учасник команди дає біля мультимедійного плакату.

Під час кожного етапу уроку за правильні відповіді команди здобували картки з балами, які були двох рівнів: зелені – повна обґрунтована відповідь (4 б.), жовті – доповнення (2 б.). Під час підведення підсумків капітан кожної команди сумував зібрані картки та виставляв оцінки відповідно до активності учасників команди.

Таким чином за допомогою інтерактивних засобів навчання та творчого підходу до проведення заняття учні змогли відтворити здобуті раніше знання і закріпити весь пройдений матеріал по даній темі.

Усі колеги, які були присутні на відкритому уроці, позитивно оцінили роботу Олександра Степановича та акцентували увагу на успішному використанні мультимедійних додатків у мобільних телефонах з навчальною метою.

Кiлькiсть переглядiв: 637

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.