Відбувся відкритий урок з української мови

18 грудня 2017 року у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту викладачем української мови та літератури Валентиною Василівною Сорокіною був проведений відкритий урок з української мови на тему «Складні випадки правопису голосних і приголосних звуків, м’якого знака, апострофа , великої літери» у групі першокурсників 20 ЧПК («Черговий стрілочного поста; провідник пасажирського вагона; касир квитковий»).

Тип уроку – повторення та закріплення здобутих у школі знань. Метою проведення уроку було актуалізація, узагальнення та систематизація знань учнів про складні випадки правопису, вдосконалення правописні вміння та навички, розвиток пам’яті та логічного мислення, а також виховання поваги до рідної мови.

Структура уроку відповідала його типу, спостерігався логічний зв'язок між етапами уроку, були підібрані раціональні форми і методи роботи на уроці. Урок досяг результативності. На занятті використані різнорівневі завдання, робота з підручником, бесіда з учнями, тестування, словниковий диктант та диктант з коментуванням.

Всі присутні колеги відмітили, що урок досяг своєї мети.

/Files/images/IMG_20171218_125023739.jpg/Files/images/IMG_20171218_120601091.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 718

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.